Forever Arctic-Sea™

Forever Arctic Sea

Nowe, ulepszone Forever Arctic Sea zawiera unikalną mieszankę bogatego w kwas DHA oleju z kalmarów, oleju rybiego Omega-3 i oliwy z oliwek o wysokiej zawartości kwasu oleinowego. Jest to unikalna, ekskluzywna mieszanka Forever Living, która nie tylko dostarcza 33% więcej DHA dziennie, ale tworzy równowagę między kwasami DHA i EPA, dla optymalnego zdrowia i samopoczucia.

Kluczowa równowaga Omega-3:Omega-6

Jeśli chodzi o kwasy tłuszczowe Omega, ogromne znaczenie ma ich odpowiednia równowaga, z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Niegdyś, zrównoważone odżywczo diety zapewniały stosunek od 1:1 do 1:4 między DHA a EPA. Niestety, wiele diet zawiera niezdrowe poziomy kwasów Omega-6, które najczęściej obecne są w żywności suszonej, olejach roślinnych, wyrobach masłopodobnych, tłuszczach zwierząt karmionych paszami i innej żywności przetworzonej. Co więcej, wiele diet jest ubogich w ryby i Omega-3, co powoduje, że stosunek kwasów Omega-6 do Omega-3 sięga 30:1! Kluczem do przywrócenia prawidłowej równowagi DHA:EPA jest zwiększenie ilości spożywanych kwasów Omega-3 i zmniejszenie konsumpcji Omega-6. Forever Arctic Sea zostało tak udoskonalone, by nie tylko zwiększyć zawartość Omega-3 w jednej porcji, ale również, by większa była ilość DHA.
Kwas DHA Omega-3 jest naturalnie obecny w organizmie – w największych ilościach w mózgu, oczach i sercu. Tak jak wapń jest niezbędny dla silnych kości, DHA przyczynia się do tego, że komórki w mózgu, siatkówce, sercu i innych częściach układu nerwowego rozwijają się i funkcjonują prawidłowo na każdym etapie życia. Co więcej, spożycie DHA łączy się ze zmniejszonym ryzykiem starczej demencji. Takiego związku nie wykazano
w stosunku do żadnego innego kwasu tłuszczowego.

Składniki:
Olej rybi, olej z kalmarów, żelatyna, oliwa z oliwek, glicerol – stabilizator, woda, naturalny aromat cytrynowy, naturalny aromat z limetki, alfa-tokoferol – przeciwutleniacz.

Opakowanie: 120 kapsułek

Arcticsea_1

  • Specjalnie opracowane proporcje Omega-3 naśladujące dietę bogatą          w ryby i owoce morza
  • Naturalny aromat z limetki sprawia, że produkt ma przyjemny zapach
    i minimalizuje rybną woń
  • Pozyskiwane w odpowiedzialny i przyjemny dla oceanu sposób
  • Źródło kwasów EPA i DHA

Sugerowana cena detaliczna: 148,35 zł
Cena ze zniżką*: 126,10 zł
* Zniżka obowiązuje po dołączeniu do firmy i dokonaniu zakupów za min. 250 zł 

ZapiszZapisz