Forever Freedom2Go™

Forever Freedom2Go

Ciesz się wszystkimi korzystnymi działaniami Forever Freedom w połączeniu
z egzotycznym smakiem granatu, w poręcznej saszetce, którą łatwo mieć zawsze przy sobie. Forever Freedom2Go oferuje ci wspaniałe zdrowotne korzyści naszego opatentowanego, stabilizowanego miąższu Aloe Vera plus glukozaminę, chondroitynę
i MSM oraz słodki smak obfitującego w antyutleniacze soku z granatów. Siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny to dwie naturalnie występujące substancje, które mogą przyczyniać się do zachowania prawidłowego funkcjonowania stawów oraz mobilności. Dimetylosulfon (MSM) to główne źródło biodostępnej siarki, potrzebnej organizmowi dla zachowania zdrowia tkanki łącznej i stawów. Połączenie glukozaminy, chondroityny i MSM to pierwsza linia obrony dla wsparcia stawów. Kiedy dodamy do tych składników sok z granatów o słodkim smaku i właściwościach antyutleniających (zawiera więcej antyulteniających polifenoli niż czerwone wino, zielona herbata czy borówki) zyskujemy pyszną, atrakcyjną mieszankę! Nie wspominając już o tym, że porcja zawarta jest w poręcznej saszetce, którą wystarczy otworzyć, by uzyskać dostęp do smacznych dobrodziejstw Forever Freedom2Go!

Składniki:
Stabilizowany miąższ Aloe Vera, naturalny koncentrat soku z granatów, siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, dimetylosulfon, fruktoza, naturalny aromat granatu, kwas cytrynowy, sorbinian potasu (dla dodatkowej ochrony aromatu), tokoferol (antyutleniacz). Zawiera skorupiaki (krewetki, kraby, homary).

Opakowanie: 30 saszetek á 88,7 ml

freedom2go_1

  • Zawiera glukozaminę, chondroitynę i MSM
  • Wspaniały smak granatu!
  • Poręczna saszetka

Sugerowana cena detaliczna: 516,71 zł
Cena ze zniżką*: 439,20 zł
* Zniżka obowiązuje po dołączeniu do firmy i dokonaniu zakupów za min. 250 zł 

ZapiszZapisz