JOOST™

JOOST

JOOST™ Blueberry i Pineapple.
Aż do 2/3 procent populacji amerykanów jest niedostatecznie nawodniona. Jest to zrozumiałe. Picie przynajmniej 64 uncji (ok. 2 litry) wody dziennie zazwyczaj wydaje nam się dość prozaiczne. Obecnie jednak pojawiła się możliwość poprawienia smaku jakiegokolwiek płynu, jak również zwiększenia dziennego spożycie witaminy B poprzez dodanie do spożywanej cieczy kilku kropel JOOST™.
Dwie owocowe mieszanki o bardzo naturalnych smakach zmieniają każdy płyn w wyśmienity napój, który zasługuje niemal na włożenie do niego małej parasolki. Prostota
i słodycz to dodatki które z pewnością poprawią smak każdego napoju. Połączenie Ananasa, Kokosu i Imbiru, jak również Borówki, Jagody Acai i Cytryny dodają przyjemności picia, poprawiają nasze odczucia smakowe, a również zwiększają zawartość kwasu foliowego… jak i innych równie istotnych witamin w naszych napojach. Odpowiednie nawodnienie ma nie tylko ogromny wpływ na utrzymanie dostatecznie pobudzonych mięśni, ale również witamina B zawarta w płynach jest znana ze swoich właściwości wzmagających przetwarzanie spożywanych pokarmów na energię.
Ta niezwykle łatwa w użyciu, poręczna i dająca się ściskać butelka wystarcza na 38
(1100 ml) uncji napoju.
Każda kropla jest bogata w smak, wystarczy zatem jedno ściśnięcie butelki i napój momentalnie zacznie nabierać żywego koloru, a jego smak zmieni się nie do poznania. Z udziałem zarówno stewii, jak i doskonałego źródła witamin B6 oraz B12, kwasu foliowego oraz witaminy C ten niesamowity dodatek do napoju ponownie nawodni Twoje ciało i zadowoli kubki smakowe.

Sklad_Joost

Opakowanie: 60 ml.

  • Tylko 5 kalorii w jednej porcji
  • Doskonałe źródło witaminy B6, B12, kwas foliowy i witamina C
  • Dwa gaszące pragnienie naturalne aromaty: Ananas, Kokos, Ginger
    i Jagoda Acai, Cytryna

Sugerowana cena detaliczna: 49,05 zł
Cena ze zniżką*: 41,70 zł
* Zniżka obowiązuje po dołączeniu do firmy i dokonaniu zakupów za min. 250 zł 

ZapiszZapisz