Forever Active HA™

Forever Active HA

Forever Active HA to źródło unikalnej formy kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej, który ma właściwości nawilżające i smarujące, oraz olejku imbirowego
i kurkumy. Dzięki temu jest to jeden z najskuteczniejszych dostępnych na rynku nawilżających suplementów odżywczych dla stawów i skóry. Kwas hialuronowy (HA) to substancja wytwarzana przez nasz organizm, która amortyzuje stawy i sprawia, że poruszają się one bez tarć. Zapewnia on także właściwe nawilżenie skórze. W miarę upływu czasu organizm wytwarza coraz mniej kwasu hialuronowego. Wtedy stawy tracą naturalną elastyczność, a skóra nabiera szorstkiego, suchego wyglądu. Natomiast imbir i kurkuma są od stuleci wykorzystywane przez chińskich zielarzy dla wspierania prawidłowego funkcjonowania stawów. Zawarte w Forever Active HA kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej, olejek imbirowy i kurkuma sprawią, że znowu zaczniesz działać jak dobrze naoliwiona maszyna!

Składniki:
Olej sojowy, żelatyna, glicerol – substancja wiążąca, kwas hialuronowy Injuv®, sproszkowane kłącze kurkumy, olejek z korzenia imbiru, wosk pszczeli żółty – emulgator, maltodekstryna, woda, tlenek cynku, lecytyna sojowa – emulgator.

Opakowanie: 60 kapsułek

activeha_1

  • „Smar” dla stawów i nawilżacz dla skóry
  • Unikalna forma kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej
  • Zawiera dobroczynne dla stawów: imbir i korzeń kurkumy

Sugerowana cena detaliczna: 158,85 zł
Cena ze zniżką*: 135,00 zł
* Zniżka obowiązuje po dołączeniu do firmy i dokonaniu zakupów za min. 250 zł 

ZapiszZapisz