Forever Move™

Możliwość poruszania się jest dla nas czymś niemal pewnym i oczywistym, dopóki nie zostanie ona w jakiś sposób ograniczona czy zmniejszona. Poruszaj się swobodnie i wspomagaj działanie stawów z najnowszym i najbardziej zaawansowanym suplementem dla mięśni i stawów – Forever Move™.
Forever Move™ zawiera zastrzeżoną mieszaninę dwóch niezwykle silnych składników, której nie znajdziecie nigdzie indziej.
NEM®**, w pełni naturalny pochodzący z jajek składnik dostarczający chondroityny, kwasu hialuronowego, glukozaminoglacyny oraz istotnych protein jak kolagen. Udowodniono, iż ten opatentowany składnik wspomaga zdrowy zakres ruchu, komfort i elastyczność stawów, zmniejsza sztywność mięśni i stawów oraz pomaga szybkiej regeneracji po ćwiczeniach fizycznych – czyli zapewnia praktycznie wszystkie rzeczy, o które Twoje stawy błagały!
Następnie zwiększyliśmy korzyści płynące z tej innowacyjnej formuły poprzez dodanie do niej kurkuminy z kurkumy – co ważne, nie zwykłej kurkumy, a w wersji BioCurc®***, która chroniona jest patentem.
Technologia emulsyfikacyjna wzmaga bio-przyswajalność kurkuminy o 200% – umożliwiając Twojemu ciału jej absorbowanie i utylizację w pełni. Od tysięcy lat wierzono, iż to naturalne zioło wspomaga zdrowie stawów oraz zapewnia korzyści z antyoksydantów. Obecnie kurkumina jest tematem wielu publikacji naukowych, w których ludzie próbują odkryć wszystkie jej zalety.
Dzięki użyciu tak zaufanego i pewnego składnika oraz wzmocnieniu jego mocy, w najlepszy sposób połączyliśmy naukę z naturą.
Nieważne czy jesteś atletą u szczytu kariery, wojownikiem weekendowym, czy tylko próbujesz zyskać trochę więcej wolności w swoim codziennym życiu, te dwa mocarne składniki pomogą Ci zacząć, jedynie co musisz zrobić to brać 3 kapsułki dziennie.
Na co jeszcze czekasz?

Składniki:
Rafinowany olej z soji warzywnej, żelatyna, woda destylowana oraz ekstrakt z ciemnego chleba świętojańskiego. Zawiera jajka, soję, i rybę.

Opakowanie: 90 kapsułek żelowych

  • Naturalny sposób wspomagania zdrowego budowania mięśni i stawów
  • Zapewnia szybkie i pewne efekty, już po 7-10 dniach używania
  • Zawiera 2 opatentowane składniki zapewniające zdrowie stawów
  • Do 5 razy bardziej skuteczne klinicznie od glukozaminy i chondroitiny

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia czy zapobiegania jakiekolwiek chorobie. 

Sugerowana cena detaliczna: 292,00 zł
Cena ze zniżką*: 248,19 zł
* Zniżka obowiązuje po dołączeniu do firmy i dokonaniu zakupów za min. 250 zł

ZapiszZapisz