Forever NutraQ10™

 

Forever NutraQ10NutraQ10 z koenzymem Q10 to receptura opracowana specjalnie do rozpuszczania
w naszym napoju z Miąższem Aloe Vera, by dostarczać ważnych substancji odżywczych wspierających zdrowie. Wspiera prawidłowy poziom homocysteiny, dostarcza koenzymu Q10 oraz antyutleniaczy.
Q10 to enzym wytwarzany przez ludzki organizm, niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zgodnie z doniesieniami jego poziom maleje z wiekiem, właśnie wtedy, gdy jest on najbardziej potrzebny. NutraQ10 z koenzymem Q10 to dodatkowe źródło potrzebnego naszemu organizmowi Q10. Forever NutraQ10 wspiera także prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia dzięki zawartości witamin z grupy B. Witamina B₆, B₁₂ i kwas foliowy przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Co więcej, kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego wytwarzania komórek krwi, a witamina B₁₂ do prawidłowego tworzenia erytrocytów. Forever NutraQ10 zawiera również wyciągi roślinne – z pestek winogron, kurkumy, kadzidłowca i liści oliwki, których korzystne działanie znane jest od wieków. Do powyższych składników dodaliśmy minerały – magnez i chrom oraz antyutleniacze – witaminy C i E. Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni, w tym mięśnia sercowego, natomiast chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników. Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowej budowy i funkcji naczyń krwionośnych oraz, podobnie jak witamina E, do ochrony składników komórek przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Teraz wszystkie te wspaniałości dodaj do sporządzonej przez siebie porcji napoju z Miąższem Aloe Vera. Po prostu wsyp, zamieszaj i wypij – twoje serce podziękuje!

Składniki:
fruktoza, węglan magnezu, lecytyna sojowa – emulgator, kwas L-askorbinowy, koenzym Q10, celuloza mikrokrystaliczna – substancja zagęszczająca, dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca, ekstrakt z liści oliwki europejskiej (Olea europaea), ekstrakt z pestek winogron, ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa), ekstrakt z Boswellia serrata, D-alfa-tokoferol, chlorek chromu, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, cyjanokobalamina.

Opakowanie: 30 saszetek á 3,5 g

nutraq10_1

  • Opracowany, by łatwo rozpuszczać się w napoju z Miąższem Aloe Vera
  • Dostarcza koenzym Q10
  • Zawiera wyciągi roślinne, minerały i antyutleniające witaminy

Sugerowana cena detaliczna: 155,35 zł
Cena ze zniżką*: 132,05 zł
* Zniżka obowiązuje po dołączeniu do firmy i dokonaniu zakupów za min. 250 zł 

 

ZapiszZapisz