infinite by Forever™ – firming complex

Piękno to coś więcej niż jedynie powierzchowność – wszystko zaczyna się od odpowiedniego odżywienia. Po raz pierwszy upiększający suplement firmy Forever™ wspomaga przeciwdziałanie procesowi starzenia.
Wzięcie jedynie dwóch niepowlekanych tabletek dziennie wspiera niezliczone systemy w naszym ciele, jak również korzystnie wpływa na nasze zdrowie i wygląd skóry.
Według badań klinicznych, melon powoduje dysmutazę ponadtlenkową, podstawowy element systemu anty-oksydantowego, który wpływa na zwalczanie stresu. Opatentowane fitoceramidy zawarte w europejskiej pszenicy**, uzupełniają podstawowy składnik naturalnie występujący w skórze, którzy odgrywa kluczową rolę w tworzeniu bariery zapobiegającej ucieczce wody, dzięki czemu skóra jest nawilżona i sprawia wrażenie odmłodzonej.
Udowodniono, iż doustne spożywanie kolagenu wpływa na zmniejszenie ilości zmarszczek na twarzy oraz wzmaga sprężystość, elastyczność i nawilżenie naszej skóry. Ponadto, witamina C wspomaga redukcję zmęczonego wyglądu skóry oraz działanie kolagenu.
Zainteresowanie naszym wewnętrznym pięknem to odkrycie, które śmiało można nazwać przełomowym w zapobieganiu procesom starzenia i tym, czego nam wcześniej brakowało. Kompleks ujędrniający (Firming complex) działa najlepiej wraz z serum ujędrniającym oraz pozostałymi produktami z linii infinite by Forever™. Dzięki współpracy tych produktów możemy osiągnąć idealną broń w walce przeciwko nieciekawej, ziemistej i zmęczonej cerze.

**Mimo, iż dostarczany jest z pszenicy, składnik ten nie zawiera glutenu, ponieważ ceramosidy są wydobywane na drodze niezwykłego i opatentowanego procesu lipidowego, który wpływa na usunięcie pozostałości glutenu. Proces obejmują surowe kontrole jakości oraz testy na ewentualną obecność glutenu, a wyniki owych testów wypadają dużo poniżej progu US <20ppm

Pozostałe składniki: dwutlenek silikonu. Zawiera ryby oraz pszenicę.

Opakowanie: 60 tabletek
Sugerowane użycie:
2 tabletki dziennie. Spożywać nad ranem, dla uzyskania jak najlepszych rezultatów.

  • Bezgltutenowy
  • Nasz pierwszy upiększający produkt nawilżający, który zapobiega starzeniu się od wewnątrz
  • Redukuje zmarszczki oraz korzystnie wpływa na sprężystość, elastyczność
    i nawilżenie skóry
  • Leczy niezliczone systemy w naszym ciele oraz poprawias ogólne samopoczucie

Sugerowana cena detaliczna: 241,80 zł
Cena ze zniżką*: 205,50 zł
* Zniżka obowiązuje po dołączeniu do firmy i dokonaniu zakupów za min. 250 zł

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz