infinite by Forever™

Nie możesz powstrzymać czasu, ale możesz go spowolnić z najnowszą i najbardziej zaawansowaną serią produktów do pielęgnacji przeciwstarzeniowej od Forever: infinite by Forever™. Jest to system, który pomaga poprawić wygląd skóry, wygładzić zmarszczki oraz oddalić oznaki starzenia.
Wyobraź sobie, że Twoja skóra to soczysta śliwka. Jędrny, napięty i gładki owoc symbolizuje młodą, zdrową skórę. W przeciwieństwie do suszonej śliwki, jest pełen soczystego soku i wilgoci. Przez czynniki zewnętrzne i starzenie, skóra szybciej traci nawilżenie, przez co matowieje i staje się bardziej podatna na pojawianie się zmarszczek i bruzd. Z infinite by Forever™ możemy przywrócić skórze odpowiednie nawilżenie, stymulować właściwy poziom kolagenu oraz zmniejszyć widoczność bruzd i zmarszczek – by skóra bardziej przypominała świeżo zerwaną śliwkę.
infinite by Forever™ to przełom w pielęgnacji przeciwstarzeniowej – z efektywnymi składnikami, pozyskiwanymi z najlepszych naturalnych źródeł oraz osiągnięciami naukowymi, które wzmacniają działanie naszego aloesu.
Na infinite by Forever™ składają się cztery potężne receptury, które ze sobą współgrają i pielęgnują twoją skórę od wewnątrz oraz od zewnątrz, by była młodzieńczo promienna i nawilżona.

hydrating cleanser: Nawilżające mleczko oczyszczające hydrating cleanser zawiera efektywne, naturalne składniki, takie jak wyciąg i aminokwasy z jabłek oraz kwasy tłuszczowe z kokosa, by zwiększać nawodnienie skóry, a także delikatnie usuwać z niej zabrudzenia i tłuszcz bez wysuszania. To delikatne mleczko oczyszczające sprawia, że skóra jest nawodniona, miękka i czysta, co kładzie solidny fundament pod pozostałe elementy pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

firming serum: Trifluoroacetyl tripepetide-2 to tripeptyd, który naśladuje naturalne procesy skóry, zwiększające jej jędrność i redukujące widoczność zmarszczek. Podczas testów klinicznych, składnik ten znacząco poprawiał elastyczność skóry u osób go stosujących. W składzie firming serum obecne są również inne potężne składniki oraz nasz opatentowany aloes. Dzięki temu nawilża ono skórę oraz zwiększa jej gładkość, jędrność i grubość dla młodszego wyglądu.

firming complex: Piękno płynie z wnętrza – i zaczyna się od odżywiania. Pierwszy, unikalny suplement diety dla urody Forever pomoże ci przejąć kontrolę nad procesem starzenia. firming complex zawiera firmową mieszankę koncentratu z melona, fitoceramidów pochodzących z ekstraktu z nasion pszenicy oraz kolagenu z ryb, a także dobroczynną witaminę C, pomaga ci zadbać o piękno skóry od wewnątrz.

restoring crème: zawierający ponad 15 odżywczych składników restoring crème szybko się wchłania i sprawia, że skóra jest nawilżona i gładka. Łączy w sobie najnowszą naukę pielęgnacji skóry z aloesem, przeciwutleniającymi jagodami acai i granatem oraz przeciwstarzeniową mieszanką olejków eterycznych, by odżywiać i odmładzać wysuszoną skórę. Czy to nie brzmi jak ostateczny cios wymierzony procesowi starzenia?

Może ci się wydawać, że znasz aloes – ale teraz działa on jak nigdy dotąd! infinite by Forever™ walczy ze starzeniem skóry od zewnętrz i od wewnątrz, a fenomenalne receptury tej serii zostały opracowane tak, by nawadniać skórę, redukować widoczność zmarszczek i wspierać prawidłowy poziom kolagenu dla lepszego wyglądu i samopoczucia.

Sugerowana cena detaliczna: 931,15 zł
Cena ze zniżką*: 791,51 zł
* Zniżka obowiązuje po dołączeniu do firmy i dokonaniu zakupów za min. 250 zł

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz